REJSY FIRMOWE

WYPOCZYNEK, INTEGRACJA, PRACA ZESPOŁOWA

Rejsy żeglarskie w Chorwacji dla firm to świetny pomysł na integrację pracowników – i to w wyjątkowo pięknym miejscu, jakim jest słoneczne wybrzeże Morza Adriatyckiego. W dodatku jest to znakomita forma nagradzania całego zespołu. Firmowy rejs żeglarski w Chorwacji wzmocni w pracownikach umiejętność pracy zespołowej, co przyda się im także i w pracy. Takie rejsy firmowe w Chorwacji można wykorzystać również w budowaniu relacji z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Żeglarstwo wzmacnia cechy, które przydają się także i w życiu zawodowym. Mowa tu m.in. o umiejętności:

• Pracy zespołowej;

• Osiągania kompromisów;

• Szybkiego radzenia sobie z problemami;

• Komunikacji interpersonalnej;

• Pokory i cierpliwości w dążeniu do celów.

 

Rejsy żeglarskie dla firm w Chorwacji to znakomita okazja do tego, by stworzyć silny zespół pracowników. Dużym atutem żeglarstwa jest to, iż uczy ono wzajemnego szacunku, zaufania i współpracy. Taka wspólna integracja podniesie morale zespołu, co zmotywuje pracowników i wpłynie korzystnie na efektywność pracy.

Rejsy turystyczne

Chorwacja to kraj, który jest niezwykle atrakcyjny turystycznie również od strony wybrzeża Morza Adriatyckiego. Rejs żeglarski w Chorwacji to świetna alternatywa dla wypoczynku nad hotelowym basenem. W trakcie wypoczynku można bowiem dowolnie zmieniać lokalizację, udając się do najpiękniejszych portów w Chorwacji. Rejsy turystyczne w Chorwacji zapewnią więc nie tylko pięknych widoków, czy zabytków, ale i okazji do zapoznania się z życiem nocnym największych chorwackich kurortów. Takie rejsy morskie w Chorwacji zapewnią niezapomnianych wrażeń. Pełne urokliwych miejsc wybrzeże Adriatyku słynie z pięknej pogody, która sprzyja wypoczynkowi. Nadmorskie miasteczka przyciągają turystów z całego świata, a śródziemnomorski klimat i smaczna kuchnia sprawią, że jeszcze długo będzie się wspominać urlop – i to w samych superlatywach. Spokojne wody Morza Adriatyckiego nie zagrażają chorobą morską, dramatycznymi sztormami, ani falami 10/10 W skali Beauforta. Gwarantowana jest za to dobra zabawa, słoneczna pogoda i moc atrakcji.

NAUT

morska przygoda

 

18-400 Łomża

ul. 3 Maja 3D

kom. +48 507 80 30 71

kom. +48 513 565 383

 

e-mail: rejsy@naut.pl

e-mail: czartery@naut.pl

NAUT

morska przygoda

 

18-400 Łomża

ul. 3 Maja 3D

tel. +48 216 56 50

kom. +48 507 80 30 71

 

e-mail: rejsy@naut.pl

e-mail: czartery@naut.pl